24 Aralık 2022 Bolu Aladağlar Kampı - Yaşam Takımları™

24 Aralık 2022 Bolu Aladağlar Kampı

24 Aralık Bolu Aladağlarda Yaşam Takımları ayrıcalığı ile yapılacak 3 günlük kış kampımıza katılmak için rezervasyonunuzu yaptırın. Bize e-posta veya telefonla ulaşabilirsiniz. 

Kamplarımız sadece yemek ve konaklama ücretinin ödendendiği ekonomik kamplardır. 

Bungalo ve Taş evlerde konaklama yapılmaktadır.

 

Bu Kampın Öne Çıkan İki Belirgin Özelliği

Yaşam Takımları dediğimiz büyük ailemiz yıllardır bir çok kamp organize etti her birinden insanlar çok büyük bir oranda güzel anılar biriktirerek memnuniyetle ayrıldı.

Bolu Aladağlar özelinde de 19. kampımızı çok şükür sağ salım tamamlayıp bir sonraki kampa pas atarak yolumuza devam ediyoruz.

Bu işin ön planında ve sorumluluğunda olan her lider arkadaşımın  ana hedefi; her kampın bir önceki kamptan bir tık daha ileri olması, yeni kamptan bir tık daha kendimizi yenileyerek çıkma hedef ve ülküsü bilinen bir gerçektir.

Bu organizasyonlarda elini taşın altına koyup bu işin mutfağında alan  liderler her daim bu dikkat üzerinde çalışmalarını yürütürler.

Bu Kampta benim gördüğüm ve hissettiğim, bir çok konudan daha çok ön plana çıkıp kalbimize dokunan çok önemli iki belirgin özellik oldu.

Birincisi;

İki pırlanta gibi gencimizin (Emir EFE ve Arif KAYA) sorumluluk alıp üç günlük Bolu Aladağlardaki bu  kampın ilk anından son anına kadar tüm program akışını organize edip sunumunu yapması bana ayrı bir gurur verdi. Bu kardeşlerimin başarılarının daim olmasını temenni ediyorum. Bu tip gençlerimize zaman zaman bu tip görevler verilmesinin gelişip dönüşmeleri için çok isabetli olacağına inanıyorum.

İkincisi;

Yeni gelen arkadaşların hiç  talep ve davet beklemeden bulundukları ortama anında adapte olup hiç çekimser kalmadan yıllardır bu aile içinde bu kamplarda varmış gibi inisiyatif alıp çok güzel bir takım oyuncusu olduklarını  bizlere gösterir gibi anında yapılacak işlere el atmaları alkışlanacak ve şapka çıkartılacak bir durum oldu. Bu kardeşlerimi de tek tek isim vermeden canı gönülden kutluyorum.  İklim şartlarının Çok zor geçtiği Zemheri bir kış gününde normal şartlarda olmayacak olumsuzlukların üst üste geldiği bir ortamda bir tek negatif hava oluşmadan mükemmel bir kamp ortamı yaşadık,

İşte; Bu anlayış ve dönüşüme  “ Yaşam Takımları Kültürü” diyoruz.

Gözlerimizi kısa süreliğine bir kapatıp, bu kampın aile kampı veya bir kurumun organize ettiği her hangi bir kamp olduğunu düşünsek, bu şartlar içinde neler olurdu neler.

 Allah korusun;  en basiti kavga gürültü çıkması içten bile değildi.

Onun içindir ki benim her fırsatta dile getirmeye çalıştığım  ve slogan haline getirdiğim söylemekten bıkmadığım ve asla bıkmayacağım fikir; Yaşam Takımları içinde bulunan insanlar, yardımlaşma kültürünü ön planda tutarak  yola çıktıkları için,  hangi şartlar olursa olsun, birimiz hepimiz , hepimiz birimiz için mantığıyla hareket ettiklerinden, bulundukları mekan, ortam ve yaşadıkları olay ne olursa olsun hiç fark etmez

Ortak Hıs

Ortak Haz

Ortak  Heyacan

Oluşturmayı başarmış nadir ve korunması gereken bir topluluktur.

Bu insanlar yaşadıkları olaylar ne olursa olsun birlikte ağlamayı, birlikte gülmeyi ve birlikte eğlenmeyi, birlikte anlık reaksiyon vermeyi başarmış bir topluluktur.

Bizden sonrakilere güzel bir miras bırakmak umuduyla daha nice güzel kamplar yaşamak temennisi ile…

Kalın Sağlıcakla

Hasan GÜNEY

Abone Ol
Bildir
3 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Ayşegül Karabina
3 ay önce

Aladağlar kış kampını sabırsızlıkla bekliyorum . Her ne kadar soğuğu çok sevmesem de takım arkadaslarimin ve ortamın güzelliği o soğuğu unutturuyor ve içinizi ısıtıyor . 🏡🔥

Özlem Erol
4 ay önce

Aladağ yaşam takımının en güzel kamp alanı …24 Aralıkta muhteşem bir kamp bizi bekliyor …

Erhan Bozkurterhan
4 ay önce

Aladağlar ilklerin başladığı yer buyük ailemin evi🤗

3
0
Düşüncelerinizi merak ediyoruz, lütfen yorum yapın.x