Mayıs 2023 Bolu Aladağlar Kampı - Yaşam Takımları™

Mayıs 2023 Bolu Aladağlar Kampı

Gün
Saat
Dakika
Saniye

Bolu’nun doğal güzellikleri arasında bulunan Aladağlar, doğa tutkunlarının uğrak yerlerinden biridir. Bu muhteşem bölgede gerçekleştirilecek olan “Yaşam Takımları” kampı, doğa ile iç içe eğlenceli bir deneyim yaşamak isteyenler için harika bir fırsat sunuyor.

Aladağlar Kampının yapılacağı yer Orman İşletmeleri tesisleri olacak. Kamp alanında, konaklama seçenekleri olarak Orman İşletmeleri tesisleri ve isteyenler için kendi çadırıyla gelme imkanı bulunacak. Çadırda kalmak isteyenler konaklama ücreti ödemeyecek sadece yeme içme parası ödeyeceklerdir. Çadırda kalacaklar için ortak alanda tuvalet ve banyo ve sıcak su imkânı mevcuttur.

Aladağlar Kamp organizasyonunda kar amacı gülmediğinden, sadece yeme içme ve konaklama giderleri ödenmektedir. Diğer tüm eğlenceli aktiviteler profesyonel destek alınmadan kendi gruplarımız tarafından düzenlendiğinden onlardan bir ücret talep edilmemektedir.  

“Yaşam Takımları” Bolu Aladağlar Kampı, doğa ile uyumlu yaşam konusunda bilgi edinmek isteyenlere yönelik bir kamp programıdır. Bu kamp programı, katılımcılara doğal yaşamın korunması ve sürdürülebilirliği hakkında bilgi verirken, doğal yaşamda nasıl daha az atık üretilebileceği, geri dönüşüm yapmanın önemi ve daha birçok konuda bilgi sahibi olmalarını sağlayacaktır.

Kampta, doğayı koruma ve sürdürülebilirlik, üretkenlik ve yeni nesil iş fırsatı konularında uzman konuşmacılar tarafından sunumlar yapılacak, atölye çalışmaları düzenlenecek ve doğa yürüyüşleri yapılacaktır.

Bolu Aladağlar Kampının en keyifli yanlarından biri de, doğal yaşamda nelerin yenilebileceği hakkında bilgi edinmek ve bu yiyecekleri doğada toplayıp kendimiz pişirme deneyimi yaşamaktır. Ayrıca, kamp ateşi etrafında yapılan sohbetler ve doğal yaşama uygun uyku düzeni ile de kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz.

Sonuç olarak, “Yaşam Takımları” Bolu Aladağlar Kampı, doğal yaşamın korunması ve sürdürülebilirliği hakkında bilgi edinmek isteyenler için mükemmel bir fırsat sunuyor. Hem doğa ile iç içe bir deneyim yaşamak, hem de doğal yaşamın korunması ve sürdürülebilirliği hakkında bilgi edinmek için bu kampa katılabilirsiniz. Bolu Aladağlar‘ın muhteşem doğal güzelliklerinde unutulmaz bir tatil geçirmek istiyorsanız, “Yaşam Takımları” kampı tam size göre!

Bu ve gelecek diğer kamplarımız hakkında bilgi almak için bizimle ileetişime geçin.

Abone Ol
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi merak ediyoruz, lütfen yorum yapın.x