25 Ağustos 2023 Balıkesir Konakpınar Kampı - Yaşam Takımları™

25 Ağustos 2023 Balıkesir Konakpınar Kampı

Yaşam Takımları olarak gururla duyuruyoruz: 25-27 Ağustos 2023 tarihlerinde unutulmaz bir deneyime hazır olun! Balıkesir’in muhteşem doğasında, Konakpınar Kamp Tesisi’nde gerçekleştireceğimiz tesis konaklamalı kampımızla hayatınızı bir adım daha ileri taşımaya hazır mısınız?

Balıkesir Konakpınar Kampı Nedir?

Balıkesir Konakpınar Kampı, yaşamınıza yeni bir perspektif kazandıracak, kişisel gelişiminizi destekleyecek ve unutulmaz anılarla dolu bir deneyim sunan özel bir etkinliktir. Doğanın kucaklayıcı güzelliği ve konforlu tesisimizde, sizleri gerçek potansiyelinize ulaşmaya davet ediyoruz.

Kampımızın Özellikleri

Doğanın Kalbinde: Balıkesir’in eşsiz doğasının ortasında yer alan Konakpınar Kamp Tesisi, size huzur dolu bir kaçış sunacak. Ormanın içindeki tesisimiz, stresli şehir hayatından uzaklaşmak ve yenilenmek için ideal bir ortam sağlar.

Aktivitelerle Dolu Program: Kampımız boyunca, heyecan verici açık hava aktiviteleri, takım çalışmaları ve kişisel keşif atölyeleri düzenliyoruz. Kendinizi aşma fırsatı bulacak ve yeni beceriler kazanacaksınız.

Balıkesir Konakpınar Kampı’na katılmak için erken kayıt yapmanızı öneririz, çünkü kontenjanımız sınırlıdır. Daha fazla bilgi almak ve kayıt işlemleri için lütfen web sitemizi ziyaret edin veya bize e-posta aracılığıyla ulaşın.

Unutulmaz bir deneyime hazır olun! Balıkesir Konakpınar Kampı’nda sizi ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Yer: Balıkesir Konakpınar Gençlik Tesisi

Fiyat: Kişi başı her şey dahil 3 gün iki gece 1500 TL.

Tarih: 25-27 Ağustos 2023

İletişim: info@yasamtakimlari.org

Abone Ol
Bildir
1 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Erhan Bozkurterhan
8 ay önce

Üretkenlik ve gönüllülük ile Yaşam Takımlarını bir adım daha ileriye taşıyan kampa ev sahipliği yapan Ayşe&Özer KARABULUT çiftine Amozon TEAM’e ve emeği geçen herkese teşekkürler 🙏🙏🌿🌿🤗🤗 bir sonraki kampta buluşmak üzere 🖐️🖐️🖐️

1
0
Düşüncelerinizi merak ediyoruz, lütfen yorum yapın.x