İş Fırsatı - Yaşam Takımları™

İş Fırsatı

YAŞAM TAKIMLARI İLE KENDİ İŞİNİ KURMA

Yaşam takımları size çok şey katabilir. Kendi işinizi kurmak için ücretsiz destek alabileceğiniz dünyadaki tek sosyal oluşum.

Dünyanın önde gelen doğrudan satış firmalarından biri ile birlikte çalışan ve kendi işini kurmaya yepyeni bir bakış açısı kazandıran Yaşam Takımları ile tanışın.

Bizler  yaşam takımları olarak liderlik ve bilgelik ile yoğrulmuş yeni sosyal ortamlarımız ve yaşam takımlarına özgü araçlarımızla kendi işini kurma konusunda bir adım daha öne çıktık. 

Kümbet Kapmı Haziran 2022

Kararları Siz Verirsiniz. 

Yaşam Takımları kendi işinizi kurmak için size seçenekler sunar. Sağladığımız tamamen ücretsiz destekle kendi işinizi kurar ve büyütürsünüz, işinizi kişisel gereklerinize paralel olarak geliştirebilirsiniz. Bu işi çocuklarınıza miras bıraka- bilirsiniz.

Kararı Kendiniz Verisiniz

Güzel İnsanlar, Sosyal Ortamlar, Kamplar ve Dayanışma

İşinizi kurarken bir serbest girişimci olarak işin sahibi sizsiniz  fakat kendi başınıza değilsiniz. İşinize ayıracağınız zaman konusunda tamamen özgürsünüz. Kararınız ne olursa olsun bu yolculukta Yaşam Takımları atacağınız her adımda yanınızda olacaktır. 

Yaşam takımlarının oldukça uygun fiyatlı kampları ve harika sosyal ortamları hem hayatınıza renk katacak hem de işinizi daha kolay büyütmenize yardımcı olacaktır. 

Dilerseniz sadece bilinçli tüketici olarak sosyal ortamlarda bulunabilir, ücretsiz eğitimlerimizden faydalanabilirsiniz.

Amway dört alanı kapsayan 450 premium ürün sunuyor; Ev Yaşamı, Kişisel Bakım, Güzellik ve Zinde Yaşam. Ve neredeyse tüm ürünlerin müşteri tatmin (memnuniyet) garantisi vardır. 

Yaşam Takımları Size Harika Araçlar ve Ortamlar Sunmaktadır. 

İyi yaşam kampları; Toplu anlaşma yapılarak sadece yemek ve konaklama ücreti ödenen, etkinlikleri ve eğitimleri için bedel alınmayan dünyadaki tek ortam.

İyi insan ve iyi yaşam faaliyetleri; Ekoloji, etkileşim, sağlık, aile, dostluk ve ilham veren yazılar.  

Üretken Sunumlar; Sizlere de üretken olma fırsatı veren, iyi hissettiren çevrimiçi programlar.

Haziran 2022 Girsun Kümbet Kampı

Bilinçli Tüketim ile Önce Aile Bütçenize Katkıda Bulunarak Kazanmaya Başlayın. 

Amway Serbest Girişimcilerine (ASG) ürünleri perakende fiyatının %30 altında vererek girişimcilerinin bütçesine katkı sağlar. Kalitesi tartışılmaz, yoğunlaştırılmış ürünlerle de ayrıca tüketim maliyetleriniz birkaç kat daha azalmaktadır. Böylece bilinçli tüketime adım atar atmaz kazanmaya başlarsınız.

Ek Gelir Kazanın

Kullandığınız ve memnun kaldığınız sağlıklı ve çevreci ürünleri başkalarına da tavsiye ettiğinizde Amway bu tavsiyeden doğan alışverişlerden size çalışma seviyenize göre her ayın onunda prim yatırır. Prim seviyenize göre değişen 300₺ -15.000₺ tavsiye payı, 15.000₺ – 80.000₺ liderlik payı ve 80.000₺ – 3 milyon₺ arası limit  üstü gelirler elde etme fırsatı sunmaktadır.

Gelir Basamakları

Sizde kendi işinizi kurmak için bu yazıyı size gönderen arkadaşınıza danışın. Bizi internetten bulduysanız kayıt olmak ve destek almak için aşağıdaki sponsorlarımız tercih edebilirsiniz

Abone Ol
Bildir
1 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Hanife Bilge Çimen
1 yıl önce

Teşekkürler. İş fırsatı ve yaşam takımlarını özetleyen kısa net bir yazı olmuş.

1
0
Düşüncelerinizi merak ediyoruz, lütfen yorum yapın.x