Kullanıcı Sözleşmesi - Yaşam Takımları™

Kullanıcı Sözleşmesi

yasamtakimlari.org hizmetlerine kurumsal e-postanızla kayıt olduğunuz da bir yasamtakimlari.org üyesi olursunuz. Eğer hizmetlerimize kaydolmamayı tercih ederseniz, “Ziyaretçi” olarak sadece belirli alanlara erişebilirsiniz.

 “Kayıt Ol”, “Kaydolun” vb. ifadeleri tıklayarak, kaydolarak, erişimde bulunarak veya hizmetlerimizi kullanarak (aşağıda belirtilmiştir) yasamtakimlari.org ile hukuki bağlayıcılığı olan bir sözleşme akdetmiş olursunuz. Eğer bu sözleşmeyi kabul etmiyorsanız, “Kayıt Ol”, “Kaydolun” vb. seçeneklere tıklamayın ve hizmetlerimizden hiçbirine erişmeyin veya kullanmayın. Eğer bu sözleşmeyi sonlandırmak istiyorsanız, bunu dilediğiniz zaman hesabınızı kapatarak ve hizmetlerimize erişmeyi ve onları kullanmayı bırakarak yapabilirsiniz.

“yasamtakimlari.org” alan adından ve buna bağlı alt alan adlarından oluşan ortamda ilan, reklam, yayın, dayanışma, paylaşım, forum ve sosyal aktivite hizmetlerini sunmaktadır.

yasamtakimlari.org hizmetlerini kullandığınızda, tüm koşulları kabul etmiş olursunuz. Ayrıca hizmetlerimizi kullanımınız, kişisel bilgilerinizi nasıl topladığımız, kullandığımız, paylaştığımız ve sakladığımız konularını içeren çerez politikamız, gizlilik politikamıza ve güncellemelerine tabidir.

Sözleşmede değişiklik yapma hakkımız saklıdır.

Zaman zaman işbu Sözleşmeyi, gizlilik politikamızı ve çerez politikamızı değiştirebiliriz. Önemli bir değişiklik yaptığımızda sitemizde duyururuz. Bu değişikliklerin geriye dönük olamayacağını kabul etmekteyiz. Herhangi bir değişikliğe ilişkin itirazınız olursa, hesabınızı kapatabilirsiniz. Bu şartlarda yaptığımız değişikliklerle ilgili bir bildirim yayınladıktan veya size gönderdikten sonra Hizmetlerimizi kullanmaya devam etmeniz, güncellenen şartları geçerlilik tarihinden itibaren kabul ettiğiniz anlamına gelir.

İşbu anlaşmayı akdetme ehliyetine sahip ve en azından belirlediğimiz “Asgari Yaş(20)” sınırında olmanız gerekir.  Bu Hizmetler, 20 yaşından küçük kişilere yönelik değildir.

Hizmetlerimizi kullanmak için kurumsal domain (alan adı) uzantılı e-postaya sahip olmalısınız, kurumsal e-postanıza bağlı sadece bir tane yasamtakimlari.org hesabı olabilir ve hesabınızda gerçek adınızı kullanmalısınız.

Üyeler, hesapların sahipleridir. Hesabınızın herhangi bir kısmını (örn., sosyal platform) başkasına vermemeyi ve sitemizde yer alan tüm politika ve kurallara uygun hareket etmeyi ve Yasamtakimlari.org Topluluk Politikalarına uymayı kabul etmektesiniz. Hesabınızı kapatmadıkça veya kötüye kullanımı bildirmedikçe, hesabınızda yapılan her şeyden sorumlusunuz. Bu nedenle hesabınızla ilgili şifreniz güçlü ve gizli olmalıdır. Size ait olan hesabın şifrenizi kimseyle paylaşmamalısınız.

Bildirimler ve Mesajlar;

Size, websitemiz, uygulamalarımız ve iletişim bilgileriniz üzerinden bildirim ve mesaj göndermemizi kabul etmektesiniz. İletişim bilgileriniz güncel değilse, önemli bildirimleri alamayabilirsiniz.

 

Size şu şekillerde bildirim ve mesaj gönderebileceğimizi kabul etmektesiniz: Hizmetin içinde veya Yasamtakimlari.org’a bildirdiğiniz iletişim bilgisine (örn. e-posta, cep telefonu numarası) İletişim bilgilerinizi güncel tutmayı kabul etmektesiniz.

Paylaşma;

Hizmetlerimiz, profiliniz, yazılarınız, gönderileriniz, ilanlarınız, haber linkleriniz, iş ilanlarınız, mesajlarınız ve forum gibi çok farklı şekillerde mesaj gönderme ve bilgi paylaşımına olanak vermektedir. Paylaştığınız veya gönderdiğiniz bilgi ve içerikler diğer üyeler tarafından görüntülenebilir, kopyalanabilir ve kullanılabilir.

Ayrıca size ait içerik veya bilgileri kimlerin görebileceği ile ilgili yaptığınız tercihlere saygı duyarız (gizlilik ayarları; bağlantılarıyla paylaşma, arama motorlarındaki profil görünürlüğünü kısıtlama veya profil güncellemeleriniz için diğerlerine bildirim göndermemeyi tercih etme). Sosyal platformda iş arama faaliyetlerinizi, varsayılan olarak bağlantılarınıza veya herkese bildirmeyiz. İlan portalımızdan yapacağınız iş ilanınız,  ilan politikaları çerçeve ve süresince tüm üyelere açık olarak yayınlanacaktır.

Hizmetlerimizle ilgili herhangi bir bilgi veya içeriği yayınlama yükümlülüğümüz yoktur ve bunları bildirimde bulunarak veya bulunmaksızın kaldırabiliriz.

Haklar ve Kısıtlamalar;

Yasamtakimlari.org’a verdiğiniz tüm içerik, geri bildirim ve kişisel bilgiler size aittir, bununla birlikte Yasamtakimlari.org’a ayrıca münhasır olmayan bir lisans verirsiniz.

Size ait bilgi ve içerikleri kimlerin görebileceği ve reklam için nasıl kullanılabileceği hakkında yaptığınız tercihlere saygı duyarız.

Hizmetlerde gönderdiğiniz veya yayınladığınız içeriklerin sahibi sizsiniz ve yasamtakimlari.org’a sadece aşağıdaki münhasır olmayan lisansı veriyorsunuz:

Herhangi farklı bir izin, bildirim ve/veya size ya da başkalarına herhangi bir ödeme olmaksızın Hizmetlerimiz üzerinden verdiğiniz bilgi ve içerikleri kullanmak, kopyalamak, değiştirmek, dağıtmak, yayınlamak ve işlemek üzere dünya genelinde geçerli bir izin ve bu izni transfer etme ve alt lisans verme hakkı. Bu haklar aşağıdaki şekillerde sınırlıdır:

Belirli içerikler için, bu içerikleri hizmetlerden silerek veya genel olarak hesabınızı kapatarak bu lisansı sona erdirebilirsiniz; şu durumlar bunun dışındadır: (a) Hizmetin parçası olarak bunu diğer kullanıcılarla paylaşmanız ve kullanıcıların bunu kopyalaması, tekrar paylaşması veya saklaması ve (b) yedekleme ve diğer sistemlerden kaldırılması için makul bir süre geçmesi.

Ayrıca bir izniniz olmaksızın, size ait içerikleri, ürünlerimiz ve üçüncü taraf hizmetler için (sponsorlu içerikler dahil) yayınlanan reklamlara dahil etmeyiz. Bununla birlikte, size veya diğer başka bir kişiye ödeme yapmaksızın, size ait içerik ve bilgilerin etrafında reklam sunma hakkımız vardır ve sosyal etkileşimleriniz gizlilik politikasında belirtildiği şekilde gösterilebilir ve reklamlara dahil edilebilir. Eğer bir hizmetin özelliğini kullanırsanız, ayarlarınıza göre, hizmetlerimizin içerisinde bu özelliği tanıtmak için adınızı veya resminizi öne çıkararak bundan bahsedebiliriz.

Diğer kullanıcılara içeriklerinizi Hizmetlerin dışında yayınlama hakkı vermek istememiz halinde, sizin izninizi alırız. Bununla birlikte, içeriklerinizi “genele açık, herkes veya benzer” şekilde yayınlamayı seçerseniz, diğer Üyelerin herkese açık gönderileri üçüncü taraf hizmetlere yerleştirmelerini sağlayan bir özelliğe sahip olduğumuzu ve arama motorlarının herkese açık içerikleri kendi hizmetleri üzerinden bulabilmelerine izin verdiğimizi bilmenizi isteriz.

İçeriğiniz üzerinde düzenleme ve biçim değişikliği (tercüme ederek veya kopyalayarak, boyutunu, düzenini veya dosya türünü değiştirerek ya da meta verileri kaldırarak) yapsak da, ifadenizin anlamını değiştirmeyeceğiz.

Bu içerik ve bilgilerin sahibi siz olduğunuz ve bunlar üzerinde münhasır olmayan haklarımız olduğu için, busözleşmeye tabi olarak diğer kişilerin kullanımına sunmayı tercih edebilirsiniz.

Siz, gizlilik politikası hükümlerine ve tercihlerinize (ayarlar dahil) uygun olarak, sunduğunuz tüm bilgilere ve kişisel verilere erişebileceğimizi, kaydedebileceğimizi, işleyebileceğimizi ve kullanabileceğimizi kabul etmektesiniz.

Hizmetlerimiz ile ilgili yasamtakimlari.org’a öneri veya geri bildirim gönderdiğinizde, yasamtakimlari.org’un size herhangi bir bedel ödemeksizin bu geri bildirimleri herhangi bir amaç için kullanıp paylaşabileceğini (fakat böyle bir zorunluluğu olmadığını) kabul edersiniz.

Yalnızca paylaşma hakkına sahip olduğunuz bilgi ve içeriği sunmaya ve yasamtakimlari.org profilinizin doğru bilgiler içerdiğine söz vermektesiniz.

Yalnızca kanunları ve diğer kişilerin haklarını (fikri mülkiyet hakları da dahil) çiğnemeyecek içerik ve bilgileri paylaşmayı kabul etmektesiniz. Ayrıca profil bilgilerinizin doğru olacağını kabul edersiniz. Bazı ülkelerde, yasamtakimlari.org yasa gereği belli bilgi veya içerikleri kaldırmak zorunda kalabilir.

Hizmetlerimizi değiştirebilir, durdurabilir veya sonlandırabiliriz. Ayrıca, yasaların izin verdiği süreler içerisinde bildirimde bulunarak fiyatlarımızı değiştirebiliriz.

Yayınladığınız bilgilerin ve içeriklerin saklanması veya gösterimi konularında herhangi bir taahhüt vermiyoruz. Yasamtakimlari.org bir depolama hizmeti değildir. Yürürlükteki yasaların gerektirdiği ve gizlilik politikamızda belirtilen durumlar hariç olmak üzere, sizin veya diğer kullanıcıların sunduğu herhangi bir bilgi veya içeriği depolama, muhafaza etme veya size bir kopyasını sunma yükümlülüğümüzün olmadığını kabul etmektesiniz.

Diğer İçerikler, Siteler ve Uygulamalar;

Diğer kişilerin Hizmetlerimizde yayınladıkları içeriklerini ve bilgilerini kullanımınızın sorumluluğu size aittir.

Diğer kişiler, kendi ürün ve hizmetlerini Hizmetlerimiz aracılığıyla sunabilir ve bu üçüncü taraf faaliyetleri nedeniyle sorumlu olmayız.

Hizmetleri kullanarak, yanlış, eksik, gecikmiş, yanıltıcı, yasa dışı, rahatsız edici veya zarar verici içerik veya bilgilerle karşılaşabilirsiniz. Yasamtakimlari.org, genel olarak Üyelerimizin veya diğer kişilerin sunduğu ilan portalı hariç içerikleri gözden geçirmemektedir. Diğerlerinin (diğer Üyeler dahil) içeriklerinden veya bilgilerinden Yasamtakimlari.org olarak sorumlu olmadığımızı kabul etmektesiniz. Hizmetlerimizin yanlış kullanımını her zaman önleyemeyiz ve bu tür yanlış kullanımlardan sorumlu olmadığımızı kabul etmektesiniz. Ayrıca haberlerde sizden veya organizasyonunuzdan bahsedildiğini bağlantılarınıza ve takipçilerinize bildirdiğimizde, sizi veya organizasyonunuzu ilgili içerikle yanlışlıkla ilişkilendirilme riskini kabul etmektesiniz.

Yasamtakimlari.org yer sağlayıcı ve aracı hizmet sağlayıcı sıfatıyla; yayınlanan ilanların alış satışı için elektronik ticaret ortamı sunar, yayınlanan ilanlar ile ilgili satıcı, tedarikçi, imalatçı, ithalatçı, bayi gibi herhangi bir sıfatı bulunmaz. Alıcı ve satıcı arasındaki uyuşmazlıklardan yasamtakimlari.org sorumlu değildir.

Benzer bir şekilde, Yasamtakimlari.org, Üyeler tarafından düzenlenen etkinliklere kayıt olmanıza ve/veya katılmanıza ve bu tür etkinliklere katılan diğer Üyelerle bağlantı kurmanıza ortam sağlar. Şunları kabul etmektesiniz:

Yasamtakimlari.org, bu tür etkinliklerdeki hiçbir Üyenin veya diğer katılımcıların davranışından sorumlu değildir, Yasamtakimlari.org, Hizmetlerimizde gösterilen hiçbir etkinliği onaylamaz, Yasamtakimlari.org bu tür etkinliklerin hiçbirini araştırmaz ve/veya incelemez ve Bu tür etkinliklere başvururken bu koşul ve şartlara uyacağınızı taahhüt etmektesiniz.

Sınırlamalar

Hizmetlerimizle nasıl bağlantı kurduğunuzu ve etkileşimde bulunduğunuzu sınırlama hakkımız vardır.

Yasamtakimlari.org, ilan süresi ve sayınız, bağlantı sayınız ve diğer Üyelerle bağlantı kurma olanağınız dahil olmak üzere yasamtakimlari.org’da sunulan tüm Hizmetleri kullanımınızı sınırlama hakkını saklı tutmaktadır. İşbu Sözleşmeyi veya kanunu ihlal etmeniz ya da Hizmetleri kötüye kullanmanız durumunda (örn. Yapılması ve Yapılmaması gerekenlerin veya Yasamtakimlari.org Topluluk Politikalarının ihlal edilmesi), Yasamtakimlari.org hesabınızı kısıtlama, askıya alma veya kapatma hakkını saklı tutmaktadır.

Fikri Mülkiyet Hakları; Fikri mülkiyet haklarımız ile ilgili sitemizde yer alan politika ve kurallar geçerlidir.

Yasamtakimlari.org, Hizmetlerdeki tüm fikri mülkiyet haklarını saklı tutmaktadır. Hizmetlerle bağlantılı olarak kullanılan ticari marka ve logolar ilgili sahiplerinin kendi ticari markalarıdır. Yasamtakimlari.org,  logoları hizmet markaları, grafikleri ve Hizmetlerimiz için kullanılan logolar Yasamtakimlari.org,  ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır.

Sorumluluk Reddi ve Yükümlülüğün Sınırı

Garanti Olmaması, hizmetlerimizin kalitesi, güvenliği veya güvenilirliği için yasal yükümlülük sorumluluk reddi yer almaktadır.

Yasamtakimlari.org hizmetlerin kesintisiz ve hatasız olması taahhüdü dahil olmak üzere bu hizmetlerle ilgili herhangi bir taahhüt ve garanti sunmaz ve hizmetleri (içerik ve bilgiler ile birlikte) “olduğu gibi” ve “kullanılabilir olduğu müddetçe” sağlar. Yasamtakimlari.org, yürürlükteki kanunların izin verdiği ölçüde, zımni mülkiyet teminatı, verilerin doğruluğu, belirli bir amaç için ihlal durumu, ticaret veya uygunluk dahil olmak üzere zımni veya kanuni tüm garantileri reddetmektedir.

Sorumluluğun Olmaması, Size karşı sahip olduğumuz yasal yükümlülüğün sınırları vardır.

Yasamtakimlari.org, yürürlükteki kanunların izin verdiği ölçüde (ve yasamtakimlari.org bu sözleşmeyi geçersiz kılacak ayrı bir yazılı anlaşmanın tarafı değilse), bu sözleşmeye bağlı olarak gerçekleşen kar kaybı, iş fırsatı kaybı, itibar kaybı (örn. Saldırgan ve iftira niteliği taşıyan ifadeler), veri kaybı (örn. Sistem arızası veya bilgilerinizin ya da içeriklerinizin kaybolması, kullanılması veya değiştirilmesi) veya dolaylı, arızi, bağlayıcı, özel veya ceza gerektiren zararlardan sorumlu değildir.

Anlaşmanın Temelleri, İstisnalar;

Yasamtakimlari.org’a, bir zarar olasılığı bildirilmiş ve bu çözümler amaçlarına ulaşmamış olsalar bile, bu yükümlülüklere getirilen sınırlamalar, anlaşmanın temellerini oluşturur ve sizin ve Yasamtakimlari.org‘un bu yükümlülükleri (örn. garanti, ihmal, ihlal, sözleşme ve kanun) yerine getirmeniz gerekir.

Yükümlülüklere getirilen bu sınırlamalar, ölüm veya yaralanma, dolandırıcılık, ağır ihmal veya kasıtlı olarak görevi kötüye kullanma veya maddi bir yükümlülüğün ihlal edilmesi durumlarında, hizmetleri sunmamız için ön koşul teşkil eden ve makul bir şekilde güvenebileceğiniz maddi bir yükümlülük olmakla birlikte, zararların doğrudan ihlalden kaynaklandığı ve bu Sözleşmenin tamamlanması ile öngörülebildiği ölçüde ve bu Sözleşmenin bağlamında tanımlandığı ölçüde geçerli değildir.

Fesih;

Herhangi bir taraf bu Sözleşmeyi sonlandırabilir, ancak bazı hak ve yükümlülükler devam eder.

Yasamtakimlari.org veya siz işbu Sözleşmeyi, diğer tarafa bildirimde bulunarak istediğiniz zaman feshedebilirsiniz. Fesih halinde, Hizmetlere erişme veya bunları kullanma hakkını kaybedersiniz. Aşağıdaki hususlar fesih halinde de devam eder:

Geri bildiriminizi kullanma ve yayınlama hakkımız;

Hizmetlerde paylaşmış olduğunuz içerik ve bilgileri, Üyelerin ve/veya Ziyaretçilerin yeniden paylaşma hakları;

İşbu Sözleşmenin ilgili bölümleri;

Fesihten önce herhangi bir tarafın borçlu olduğu tutar fesih sonrasında da ödenmesi gerekir.

Hesabınızı kapatmak için SSS bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Yürürlükteki Yasa ve Anlaşmazlıkların Çözümü

Düşük bir ihtimal de olsa hukuki bir ihtilaf yaşamamız halinde, size ve Yasamtakimlari.org, bu anlaşmazlığı, Türkiye yasaları ve Ankara mahkemelerinde çözmeyi kabul etmektesiniz.

Genel Hükümler

İşbu Sözleşme üzerinde yetki sahibi bir mahkemenin herhangi bir kısmın uygulanamaz olduğuna hükmetmesi halinde, siz ve Yasamtakimlari.org hep birlikte mahkemenin amacını korurken bu kısmın uygulanabilir olmasını temin etmek için hükümleri düzenlemesi gerektiğini kabul etmekteyiz. Mahkemenin bunu yapamaması halinde, siz veya Yasamtakimlari.org mahkemeden bu uygulanamaz kısmı kaldırmasını ve Sözleşmenin geri kalan kısmını uygulamasını talep etmeyi kabul etmekteyiz.

 

İşbu Sözleşme (Hizmetlerin herhangi bir özelliğini kullanırken tarafımızca sunulabilecek ek koşullar, sitemizde yayımlanan politika ve kurallar ile birlikte), Hizmetler ile ilgili olarak aramızdaki anlaşmadır ve yasamtakimlari.org’da sunulan tüm Hizmetlerle ilgili yayımlanan tüm anlaşma ve politikaları da kapsamaktadır.

İşbu Sözleşmenin ihlal edilmesi ile ilgili herhangi bir eylemde bulunmamamız halinde, bu durum Yasamtakimlari.org’in işbu Sözleşmeyi uygulama hakkından feragat ettiği anlamına gelmemektedir. İşbu Sözleşmeyi (veya üyeliğinizi veya Hizmetleri kullanımınızı) iznimiz olmadıkça başka birine devredemez veya transfer edemezsiniz. Bununla birlikte, izninizi almak zorunda olmaksızın Yasamtakimlari.org işbu Sözleşmeyi satın alan ortaklarına veya herhangi bir tarafa devredebilir. İşbu Sözleşmenin üçüncü taraf hak sahibi yoktur.

Yasamtakimlari.org’a hukuki bildirim göndermenin tek yolu iletişim bölümde belirtilen e-posta ve form olduğunu kabul etmektesiniz.

 Yasamtakimlari.org Kullanıcısı için “Yapılması Gerekenler” ve “Yapılmaması Gerekenler”

Yasamtakimlari.org kurumsal çalışanlardan oluşan üyelerden oluşturduğu bir topluluktur. “Yapılması ve Yapılmaması Gerekenler” listesi ve Yasamtakimlari.org Topluluk Politikaları, Hizmetlerimizde yapabileceklerinizi kısıtlar.

Yapılması Gerekenler

Aşağıdaki hususları yapacağınızı kabul etmektesiniz:

Gizlilik kanunları, fikri mülkiyet kanunları, anti-spam kanunları, ihracat denetim kanunları, vergi kanunları ve düzenleyici gereksinimler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak şartıyla tüm geçerli kanunlara uyulması;

Yasamtakimlari.org’a doğru bilgiler sunulması ve bunların güncel tutulması;

Profilinizde gerçek adınızın kullanılması ve

Hizmetlerin profesyonel bir tutum izleyerek kullanılması.

Yapılmaması Gerekenler

Şunları yapmayacağınızı kabul etmektesiniz:

Yasamtakimlari.org‘de yanlış bir kimlik oluşturmak, kendinizi yanlış tanıtmak, kim olursa olsun kendinizden başka biri (gerçek bir kişi) adına üye profili oluşturmak veya bir başkasının hesabını kullanmak ya da kullanmaya teşebbüs etmek

Hizmetleri elde etmek veya Hizmetlerden profilleri ve diğer verileri kopyalamak için yazılım, cihaz, komut, robot veya diğer araçları veya süreçleri (gezgin, tarayıcı eklentisi ve eklenti veya farklı herhangi bir teknoloji) geliştirmek, desteklemek veya kullanmak;

Herhangi bir güvenlik özelliğini geçersiz hale getirmek ya da erişim kontrolü veya Hizmet kullanım sınırlarını atlatmak veya devre dışı bırakmak (anahtar sözcük aramalarında büyük-küçük harf kullanımı);

Yasamtakimlari.org’in izni olmaksızın doğrudan veya üçüncü taraflar vasıtasıyla, Hizmetlerden elde edilen bilgileri kopyalamak, kullanmak, ifşa etmek veya dağıtmak;

Açıklama hakkınızın olmadığı bilgilerin (örneğin (işvereniniz dahil) diğer kişilerin gizli bilgilerinin) açıklanması;

Diğer kişilere ait telif hakkı, patent, ticari marka, ticari sır, veya diğer mülkiyet hakları gibi fikri mülkiyet haklarının ihlal edilmesi. Örneğin, izin almadan diğer kullanıcıların gönderilerini veya diğer içeriklerini kopyalamayın veya dağıtmayın (paylaşma özelliği hariç);

Herhangi bir sınırlama olmaksızın şu şekillerde Yasamtakimlari.org fikri mülkiyet veya diğer haklarının ihlal edilmesi (i) eğitim videolarının veya diğer materyallerin kopyalanması veya dağıtılması veya (ii) açık kaynak lisanslarına tabi olarak yayınlanmadıkça teknolojimizin kopyalanması veya dağıtılması; (iii) “Yasamtakimlari.org” sözcüğünün veya logolarının herhangi bir şirket adında, e-postada veya URL’de Marka Yönergelerinde belirtilen durumların haricinde kullanılması;

Yazılım virüsü, solucan veya diğer zararlı kodlar içeren herhangi bir şeyin gönderilmesi;

Hizmetler veya açık kaynak olmayan ilgili teknoloji için, tersine mühendislik yapılması, kaynak koda dönüştürülmesi, ayrıştırılması, çözümlenmesi veya kaynak kodlarının elde edilmeye çalışılması;

Açıkça izin verilmedikçe, Yasamtakimlari.org ile ilişkiniz olduğunun veya Yasamtakimlari.org tarafından onay verildiğinizin ima edilmesi veya belirtilmesi (örn. kendinizi sertifikalı bir yasamtakimlari.org eğitimcisi olarak tanıtmanız);

yasamtakimlari.org‘in izni olmaksızın, Hizmetlerin veya ilgili bilgilerin veya verilere erişimin kiralanması, kiraya verilmesi, ödünç verilmesi, satılması veya herhangi bir şekilde paraya çevrilmesi;

Profilinizi veya Hizmetlerimizdeki bir Grubu tanıtmak dışında Yasamtakimlari.org’in izni olmaksızın herhangi bir amaçla Hizmetlerimizle derin bağlantı kurulması;

Hizmetlere erişmek, kişileri eklemek veya indirmek, mesaj göndermek veya yeniden yönlendirmek için bot veya diğer otomatik yöntemlerin kullanılması;

Rekabetçi amaçlarla Hizmetlerin kullanılabilirliğinin, performansının veya işlevselliğinin izlenmesi;

Hizmetlerin görünüşünün veya işlevinin “çerçevelemesi”, “aynalanması”, veya başka şekilde taklit edilmesi;

Hizmetlerin veya görünümlerinin kapatılması veya başka şekillerde değiştirilmesi (Hizmetlere bir öge eklenmesi veya Hizmetlerde yer alan bir reklamın kaldırılması, kapatılması veya engellenmesi gibi);

Hizmetlerin çalışmasının engellenmesi veya Hizmetler üzerinde makul sınırları aşan bir yük uygulanması (örn. spam, hizmeti engelleme saldırısı, virüs, oyun algoritmaları); ve/veya

Bir Hizmete kaydolduğunuzda veya kullanmaya başladığınızda, Yasamtakimlari.org Topluluk Politikalarının veya size sunulan belli bir Hizmetle ilgili ek koşulların ve geçerli olduğu yerlerde Bing Haritalar koşullarının ihlal edilmesi.

İçeriğe İlişkin Şikayetler

 

Üyelerimiz tarafından sağlanan içerikler hakkında şikayette bulunmak için iletişim bölümünden ulaşabilir veya ilan ve paylaşımların altında ve üstünde yer alan şikayet et butonu ile de bize şikayetlerinizi iletebilirsiniz

Diğer kişilerin fikri mülkiyet haklarına saygı duymaktayız. Üyeler tarafından gönderilen bilgilerin doğru ve üçüncü tarafların fikri mülkiyet hakları veya sair haklarını ihlal etmeyecek bilgiler olmasını talep etmekteyiz. Üyelerimiz tarafından gönderilen içerikler ile ilgili olarak bir politika ve süreç sunmaktayız.

yasamtakimlari.org’la Nasıl İletişime Geçersiniz

Genel sorular için, yasamtakimlari.org iletişim bölümünde yer alan iletişim formundan ulaşabilir veya info@yasamtakimlari.org e-posta adresimizden iletişime geçebilirsiniz.